перейти на головну сторінку порталу
Головна сторінка Новини Історія Контакти Форум Педагогічний колектив  
Логотип школи  

Веселі старти 22.03.2019

Семінар вчителів біології 21.03.2019

Спортивна вікторина 21.03.2019

Настільний теніс 20.03.2019

Настільний теніс 19.03.2019

Тиждень фізкультури 18.03.2019

Зустріч з провідним профорієнтатором Матушевською І.В. 15.03.2019

Тиждень біології 15.03.2019

Конкурс читців творів Тараса Шевченка 11.03.2019

Дивосвіт дитячих талантів 06.03.2019

Свято рідної мови 25.02.2019

Пам"яті Небесної Сотні 20.02.2019

День святого Валентина 15.02.2019

Спортивні змагання 14.02.2019


Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Іваничівська районна державна адміністрація
Іваничівська районна рада
Офiцiйне представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Урядовий портал
Офіційний сайт Волинської обласної державної адміністрації
Адміністративні послуги Волинської області
Педагогічна преса
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Ураїни
МВС - Міністерство Внутрішніх Справ України - відділ у справах дітей

  Головна
Історія школи
Прозорість та інформаційна відкритість
Вибір підручників
Освітня програма
Фінансові звіти
Атестація вчителів
Шкільні новини
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Форум

 

Історія нашої школи

ІСТОРІЯ

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Риковичі
Іваничівського району Волинської області

    Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Риковичі своїми витоками сягає далекого 1907 року. Саме з цього року розпочинається відлік розвитку освіти.
    На той час у селі проживало 1116 жителів, із 90 дітей 8-11 років навчалося лише 64. Школа була церковно-приходською.
    18 березня 1925 року за Ризьким договором значна частина Волинської губернії, у тому числі і с.Риковичі, відійшла до панської Польщі. Так було утворено Волинське воєводство з центром у м. Луцьку. У договорі зазначалось, що особам української, білоруської та російської національностей будуть надані всі права для вільного розвитку їх мови, культури. Проте саме цей пункт був проігнорований окупаційною владою. Польський уряд проводив політику ополячення українського населення: закривалися українські школи, шкільні програми та підручники, особливо з історії та літератури, були пройняті духом польського націоналізму та шовінізму. У 1936 році воєвода Юзефський відзначав, що на Волині з 1732 початкових шкіл з українською мовою навчання – 11, що становило 0,6 відсотка від загальної кількості. Міністр освіти Грабовський мотивував закриття українських шкіл тим, що «українці при досягненні певного ступеня суспільної свідомості будуть вимагати національного возз’єднання зі своїми співвітчизниками у Радянській Україні». Внаслідок проведення такої політики кількість дітей на Волині, неохоплених школою, з кожним роком не зменшувалась, а збільшувалась. Якщо у 1930 році поза школою було 110 тис. дітей, то у 1936 році – 141 957.
    Зі спогадів вчителя початкових класів (колишньої учениці польської школи) Шевчук (Луцюк) Євгенії Володимирівни: «…У приміщенні польської школи на той час було лише 2 класні кімнати, які обігрівали грубками. Парти були широкі, дерев’яні, розраховані на двох або п’ятьох учнів, внизу під партою було місце для підручників. Підручники на цей час купляли кожному учневі батьки . Писали чорнилом і пером. Книги , які стояли на полиці у класі – оце і вся бібліотека. Невідємним атрибутом шкільної форми для дівчаток був сірий фартух, хлопці носили костюми. До школи ходили цілий рік, канікул весняних чи осінніх не було, відпочивали лише влітку. Найбільшими святами у польській школі було Свято Миколая та Новий рік. На День Святого Миколая розігрували сценки, де обов’язково був Ангел, що роздавав подарунки та чорт, який бив непослушних різками. Оцінки ставили такі: «бардзо добже» - 5, «добже» - 4, «достатечно» - 3, «недостатечно» - 2. Навчання проходило у 2 зміни: перша зміна — 4 години занять у 3-4 класах , і друга зміна після обіду – по 2 уроки у 1 та 2 класах. Вчилися лише до 4 класу включно, потім продовжували навчання за програмою ІІ та ІІІ курсу 4 класу. Всі предмети читалися на польській мові. Було всього два вчителі, а на урок релігії приходив батюшка – 2 рази в тиждень проводив уроки польською мовою і 1 раз на тиждень – українською. Після закінчення ІІІ курсу 4 класу польської школи переходили зразу ж на навчання у 7 клас школи с. Порицьк, яке на той час було районним центром, там навчання уже проводилось українською мовою. У 1939 році німецькі війська захопили Польщу , а у наше село прийшла радянська влада. На зборах селян оголосили, що навчання у школах буде безплатне ще й стипендію даватимуть. Я дуже зраділа, тому що перед тим мої батьки написали лист у Горохівську гімназію, щоб мене прийняли на навчання. Але коли тато дізнався, що за навчання треба платити 30 злотих у місяць, а мішок пшениці коштував 20 злотих, то про навчання залишалось лише мріяти. Коли прийшла радянська влада повернули мене у 6 клас. З польської програми залишилась лише одна арифметика. Закінчила я 7 класів радянської школи, але свідоцтва так і не отримала, бо почалася війна…».
     Впродовж трьох років окупації фашистською Німеччиною навчання у школі не проводилось, а приміщення старої школи було вщент зруйноване, тому навчання проводили у будинку людей, які були виселені у Сибір. У будинку так званої школи знаходилось лише 2 класні кімнати і учительська, а дітей шкільного віку було набагато більше, тому класні кімнати були розкидані по усьому селу. Не було зошитів, писали на мішках з-під німецьких снарядів, а чорнило робили з бузку. Катастрофічно не вистачало шкільних підручників, проте було велике бажання вчитися. Зарплата учителя становила 200 рублів, окрім того вчителям давали ще й пайок – 15 кг. муки, допомагали також і батьки.
    У 1948 році відкривається нове приміщення семирічної школи з чотирма класними кімнатами, медпунктом, буфетом. На посаду директора школи призначають Франчука Віктора Миколайовича, який керуватиме закладом впродовж 16 років. У школі на той час працювали: завідуюча навчальною частиною – Ніколаєва Зоя Михайлівна, Мазурок Віталій Васильович та Решняк (Олех) Катерина Йосипівна – вчителі початкових класів, Шевчук (Луцюк) Євгенія Володимирівна та Власкіна Антоніна Христофорівна – викладали у старших класах, на посаду старшої піонервожатої була призначена Смоленська Галина Костянтинівна (1950р.), а згодом, у 1951 році, цю посаду зайняла Вовк Олена Миколаївна . У цьому ж році у школу приходять: Ковальчук Ніна Григорівна – діловод, Гавриленко Надія Павлівна ---вчитель української мови, Сковородко Наталія Семенівна. У 1952 році на посаду вчителя математики призначають Столярчука Адама Уляновича, а вчителем початкових класів — Столярчук Галину Михайлівну. У цей час у школі працюють гуртки: драматичний, математичний, літературний та співочий. Паралельно у селі започатковує свою роботу так звана «Школа сільської молоді по ліквідації малограмотності». Класоводом 2 класу був призначений Турменко Віктор Миколайович, громадським методистом та культармійцем – Олех Катерина Йосипівна. Култармійцями по ліквідації малограмотності с.Риковичі також були: Смоленська Галина Костянтинівна та Іванчук Яків Омелянович. Впродовж 50-их років спостерігається плинність кадрів: одні приходять і через деякий час залишають школу. Це Атлас М.В., Стросюк Н.В., Іванець М.І., Шостачук В.М. (1952р), Мальована О.С., Ізюмова А.Д., Ратнюк І.М. (1953р.), Друць А.М., Завгородня Т.Г. (1954р.), Мудринець Л.І., Зичук Є.А., Андріюк В.С. (1955р.) , інші – молоде подружжя Адам Улянович та Галина Михайлівна Столарчуки та вчитель математики Оранська (Гринюк) Людмила Іванівна (1954р.) – залишаться працювати у школі до виходу на заслужений відпочинок.
    Середня наповнюваність класів на той час у семирічній школі становила від 18 до 21 учня, а загальна кількість учнів у школі сягала від 125 до 150 школярів.
     У 1959р. семирічну школу було реорганізовано у восьмирічну.
     У 1960 році виходить закон «Про загальне і обов’язкове восьмирічне навчання» Четверо осіб (1940,1943,1945 років народження), під керівництвом Шевчук Є.В., Столярчук Г.М., Антонюка І.Я., за один рік закінчують 4 класи початкової школи. У цьому ж році виходить Указ Президії Верховної Ради СРСР «Про перехід на семигодинний робочий день для техперсоналу».
    Освіта села підпорядковується Нововолинському районному відділу народної освіти.
     Педагогічний колектив поповнюється новими кадрами: Міцюк Павло Васильович – вчитель історії, Кульбіда Софія Максимівна – завуч ( 1960р.), Цюпа (Матвійчук) Раїса Євтихіївна (1963р.) – старша піонервожата, а згодом вчитель української мови та літератури., Міцюк Раїса Іванівна (1963р.) – вчитель ботаніки .
    З 1963 року -- Горохівський районний відділ народної освіти.
    У 1964 році відкривається нове приміщення школи з просторими класними кімнатами та їдальнею. У старому приміщенні школи обладнують майстерню. Навчання у школі проводиться в одну зміну. На посаду вчителів призначено молоде подружжя Литвинчуків: Валентину Кирилівну – вчителем російської мови та літератури, Никифора Даниловича – вчителем географії та німецької мови. З 1964 року педагогічний колектив очолює Міцюк Павло Васильович (цю посаду він займатиме до 1975 року. )
    На початку 60-их років у школі паралельно з денним навчанням функціонує вечірня школа сільської молоді, що дає можливість отримати середню освіту (у 1965 році у вечірній школі навчалось 11 учнів 10 класу, 12 учнів отримали атестати зрілості).
    З 1965 року – Локачинський районний відділ народної освіти. Наприкінці 60-их років педагогічний персонал поповнюють молоді педагоги, серед яких Недбайло Ганна Мартинівна, Данилевич Валентина Вікторівна(1965р.), Степанюк Галина Іванівна (1966р.)
    З 1970 року -- Іваничівський районний відділ народної освіти. На той час у школах району починають функціонувати групи продовженого дня, у яких мають можливість займатися усі учні школи. На посаду вчителя біології та хімії приходить молода вчителька Оленюк Зінаїда Григорівна (1970р.). У школі активно працює піонерська організація , створюються штаби та експедиційні загони «У країну знань» на честь 50- річчя створення СРСР та 50-річчя від дня народження Всесоюзної піонерської організації ім.В.І.Леніна.
    За сприянням тодішнього голови колгоспу ім.Калініна М.Довгуна у 1975 році відкриває двері нове типове приміщення восьмирічної школи, у якому мають змогу навчатися усі учні, що проживають у мікрорайоні школи.
    У період 70-80-их років школа бере активну участь у навчальному, суспільно-політичному, громадському та культурному житті села, району, області. Учні школи неодноразово стають переможцями районних олімпіад, піонерських зльотів, спортивних та технічних змагань, учасниками та призерами обласних олімпіад.
    Серед тих , хто відмінно навчається та бере участь у позакласному та позашкільному житті школи: Довгун Василь, Міцюк Майя, Литвинчук Світлана, Байбух Марія, Галета Галина, Хамула Ніна, Чабан Лідія, Янісевич Надія, Байда Раїса, Яйчук Анатолій, Мельник Людмила, Сапожник Леонід, Матвійчук Василь, Бурчак Людмила, Оранська Галина, Довгун Тетяна, Кислюк Сергій, Ковальчук Любов, Мулько Анастасія, Сітко Надія, Остратюк Євгенія, Петрук Володимир, Оранська Лариса. У школі працює згуртований , професійний педагогічний колектив під керівництвом Бичука Олександра Йосиповича (1975-1979 роки). Разом з ним у школу приходять нові педагоги: Тимощук О.Я.— старшою піонервожатою, Пацигон Ольга Іванівна — вчителем української мови та літератури, Шимчук Надія Олександрівна – вчителем підготовчої групи дошкільнят-шестирічок.
    З 1977 року у школі запроваджується кабінетна система навчання. На кінець 70-их років кількісний склад вчителів зростає з 12 до 16 педагогів, серед яких новопризначеними є Богуш М.А. (1977р.) на посаду вчителя фізкультури та Шлапак Олександра Олександрівна(1978р.) — старшою піонервожатою.
     З 1979 по 1985 року посаду директора школи займає Столярчук Адам Улянович, заступником директора школи призначена Цюпа Р.Є.
    У 80-их роках колектив школи поповнюється новими педагогічними кадрами (директор школи Костюк Анатолій Павлович з 1985р. по 1989р.), серед яких:
--вихователі груп продовженого дня:Костюк Степанія Федорівна (1980р.), Романюк (Оранська) Галина Антонівна (1981р.),
-- вчитель російської мови Дармофал Ірина Олексіївна (1980р.)
-- вчитель математики, креслення, образотворчого мистецтва Костюк Анатолій Павлович (1981р.),
-- вчитель фізвиховання Міцюк Василь Антонович (1981р.), а згодом на цю посаду направляють Богуша Олега Михайловича (1982р.),
-- вчитель музики Поцілуй Володимир Іванович(1983р.),
--- вчителі початкових класів (вони ж колишні випускники школи): Карпінська Світлана Миколаївна (1986р.), Недбайло (Міцюк) Алла Павлівна (1987р.), Кислюк (Степанюк) Наталія Юріївна (1989р.),
-- вчитель німецької мови -- Шелест Тетяна Євгеніївна (1987р.).
    У 1989 року восьмирічна школа перейменована у неповну середню, педагогічний колектив очолює Секунда Ігор Йосипович
    Нову історичну сторінку життя школи відкривають 90-ті роки. Реорганізація школи, що відбулася 1 вересня 1993 року дала великі можливості дітям с.Риковичі та навколишніх сіл Топилище, Білопіль, Жашковичі здобувати середню освіту у новому двоповерховому приміщенні .
    У школі збільшується загальна кількість учнів, вводяться нові предмети. Педагогічний колектив очолює молодий та енергійний директор школи Недбайло Сергій Федотович (1993-95 рр.), згодом на цю посаду призначають Поцілуй Зою Іванівну (1995р.). Колектив поповнюється вчительською молоддю, колишніми випускниками школи, серед яких, Іванчук Галина Миколаївна, Швець Валентин Миколайович, Глум Наталія Андріївна, Божик Лариса Василівна,
     У 90-их роках склад колективу був такий: Поцілуй З.І., Романюк Г.А., Біляк О.В., Глум Н.А., Шелест Т.Є., Іванчук Г.М., Мазурчук В.П., Недбайло С.Ф., Недбайло А.П., Поцілуй В.І., Костюк С.Ф., Костюк А. П., Цюпа Р.Є., Степанюк Г.І., Кислюк Н.Ю., Карпінська С.М., Божик Л.В., Швець В.М., Пиварчук А.В., Матвійчук Ж.Й., Цюпа Л.Д., Петренко Г., Козачук Л.В., Шмігель З.О.
     А ось і перший випуск Риковичівської середньої школи (1995р.): Город Наталія Петрівна, Кандиба Олександр Петрович, Ляшук Олександр Петрович, Приступа Василь Михайлович, Страшко Валентина Василівна,Тарасюк Володимир Степанович, Федорук Анатолій Михайлович.
    За 20 років свого існування середня школа дала путівку в життя 227 випускникам, серед яких восьмеро нагороджені золотими медалями «За високі досягнення у навчанні»: Город Наталія (1995р), Лукашук Оксана (1996р.), Романюк Олександр (1997р.), Костюк Олена( 2002р.), Зіновій Жанна (2008р.) , Саноцька Ганна (2010р.), Когут Марія (2011р.), Божик Тетяна (2012р.), 9-- срібними «За досягнення у навчанні»: Страшко Валентина (1995р.), Петренко Валерій (1997р.), Романюк Олег (2000р.), Гурська Аліна (2002р.), Карпінська Іванна (2003р.), Коцюба Тетяна (2004р.), Гамота Ірина (2009р.), Дуда Володимир (2010р.), Ягусечко Олена (2011р.).
    Серед випускників школи є люди різних професій: вчителі, інженери, медики, наукові співробітники, працівники сільськогосподарських ланів, юридичних структур.

Директори школи

1948-1964рр.- Франчук Віктор Миколайович,
1964-1975рр.—Міцюк Павло Васильович
1975-1979рр.-Бичук Олександр Йосипович
1979-1985рр.-Столярчук Адам Улянович
1985-1989рр.-Костюк Анатолій Павлович
1989-1992рр.-Секунда Ігор Йосипович
1992-1995рр.-Недбайло Сергій Федотович
З 1995р.- Поцілуй Зоя Іванівна

Наші досягнення


2006-2007 н.р

    У школі створена команда юних пожежників – рятівників «Спалах» (кер. Біляк О.В., Глум Н. А. та Недбайло С.Ф.), яка брала участь у кущових змаганнях серед команд юних пожежників . Серед чотирьох команд , які представляли Володимир-Волинський район, м.Володимир-Волинський, Любомльський район наша команда захищала честь Іваничівського району, виборола перше місце і була нагороджена Грамотою Іваничівської райдержадміністрації та цінними подарунками. Серед 10 команд, які були представлені на обласний КВК юних пожежників-рятівників, «Спалах» зайняла 4 місце. « Пісня про пожежників – рятівників» у виконанні учня 10- класу Кузьмича Миколи принесла перемогу в номінації вокальна майстерність, команда була нагороджена Дипломом Головного управління МНС України у Волинській області.
    У цьому ж році робота учениці 6 класу Оранської Наталії (вч. Поліщук М.С.) «Соняшники» (вишивка) відзначена на обласному конкурсі «Люби і знай свій рідний край» Грамотою облуон та цінним подарунком.
    Шмігель Оксана, учениця 11 класу (вч.Поцілуй З.І.) отримує перемогу у районному конкурсі читців до дня народження ЛесіУкраїнки , зайнявши ІІ місце.
    Троє учнів школи стають переможцями районних олімпіад :
Петрук М.(9 клас) -- історія (вч.Недбайло С.Ф).
Галета Н. (9.клас) , Щерба М. (8 клас) -- німецька мова.
    У районному конкурсі читців, присвяченому 193-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка учениця 9 класу Гамота І., учасниця літературно-драматичного гуртка (кер.Іванчук Г.М. ), за зайняте 11 місце була нагороджена грамотою Іваничівської райдержадміністрації та цінним подарунком. У цьому ж році у школі започаткований альбом дитячої творчості «Джерельце» , у якому зібрані власні вірші дітей та кращі творчі роботи . Це зокрема вірші учениці 7 класу Когут Марії, учениці 10 класу Олексюк Марії, твори-мініатюри Божик Тетяни .
    Учасники вишивального гуртка (кер. Поліщук М.С.) представляли свої роботи на районному конкурсі «Люби і знай свій рідний край».
    В обласному конкурсі «Птах року» Когут Марія нагороджена грамотою Волинського облуон за значні досягнення з моніторингового вивчення вивільги у номінації «Цікава розповідь про птаха».
     В обласному конкурсі Пасхальних малюнків брали участь троє дітей : Маринюк Орест (5 кл.), Оранська Наталя (7 кл.), Іванчук Софія (7 кл.). За кращий твір на Пасхальну тематику Кислюк Тетяна (11 кл.) була нагороджена цінним подарунком. Секунда Марія (8 кл.) брала участь у заочному літературному конкурсі «Юні літератори Волині.
    За участь у районній виставці-конкурсі «Новорічна фантазія» учнівський колектив нагороджений грамотою за зайняте ІІІ місце.


2007-2008н.р.

    Призери Районних олімпіад:
Швець А.(4 кл.) — математика, Солодуха Л.( 4кл.) — українська мова (вч.Недбайло А.П.).
Когут М.(8кл.) — українська мова (вч, Іванчук Г.М.), біологія (вч.Костюк С.В.)
Оранська Н. (8кл.) — біологія (вч.Костюк С.В.)
Зіновій Ж. (10 кл.) — історія (вч.Недбайло С.Ф.).
Зіновій Жанна, учасниця районної творчої групи юних істориків, в індивідуальному рейтингу зайняла ІІІ місце в області.
8 учасників Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», 3 учасники Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня», 11 учнів — учасники природничо-інтерактивног конкурсу «Колосок».
За активну участь у районному фестивалі патріотичної пісні «Наша дума , наша пісня — не вмре, не загине», нагороджені учні 10 класу – Поцілуй Ю. та Кузьмич М.
Дипломом , за участь у конкурсі знань про Європейський Союз «Європейської Олімпіади», проведеної в рамках Дня Європи серед шкіл Іваничівського району, нагороджений учень 10 класу Шмігель Ігор.
В обласному конкурсі «Птах року» Когут М.(8кл) відзначена Грамотою облуон.
Екологічна агітбригада «Джерельце» (кер.Костюк С.В.) займає перше місце у районі та області.
Команда КВК під керівництвом Біляк О.В. та Глум Н.А. у районному конкурсі «Я маю право на життя, я буду гідно жити» займає третє місце.
2008-2009н.р.

    Призерами районних олімпіад стають:
Божик Т.(8кл.) — біологія (вч.Костюк С.В.) , хімія (вч.Степанюк А.А).
Галета Н.(11 кл.), Дуда В.(10кл.), Оранська Н.(9кл.) — німецька мова (вч.ШелестТ.Є.)
11 учнів беруть участь у Всеукраїнському природничо-інтерактивному конкурсі «Колосок». Восьмеро з них стають призерами конкурсу:
5 учнів отримали сертифікат «Золотий колосок», 3—«Срібний колосок.»
Команда школи нагороджена грамотою відділу освіти з міні-футболу серед дівчат у 7 спортивних іграх школярів.
За зайняте ІІ місце у районному дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги—2008» дует, у складі Поцілуя Юрія та Кузьмича Миколи , нагороджений Дипломом відділу освіти , таку ж нагороду отримала Когут Марія , за зайняте ІІ місце.
ІІ місце в обласному конкурсі української сучасної пісні «Срібні дзвіночки» займає учень 11 класу –Кузьмич Микола.
Члени туристично-краєзнавчого гуртка за зайняте ІІ місце у районній туристсько-краєзнавчій експедиції «Краса і біль Волині» з напряму «З попелу забуття» отримують грамоту відділу освіти. За активну участь в районному огляді художньої самодіяльності, присвяченому 70-річчю утворення Волинської області , нагороджений грамотою відділу освіти учень 11 класу Кузьмич М., таку ж грамоту отримав учнівський та педагогічний колектив за активну участь у виставці виробів декоративно-ужиткового мистецтва . У районному конкурсі з технічного моделювання для молодших школярів у номінації «Моделювання з конструктором» нагороджений грамотою Гирич О. (4 клас, вч.Карпінська С.М.) за зайняте ІІІ місце. Учениця 9 класу, Когут Марія , під керівництвом вчителя Іванчук Г.М., за участь у конкурсі «Журнал «Дніпро» запрошує старшокласників до співпраці» була нагороджена Грамотою та цінним подарунком. Переможцями районних змагань з легкої атлетики стають: Оранська Ю.(11кл.) – І місце, Кресак В.(11кл.) – ІІ місце, Лозін Я. (9кл.) – ІІІ місце.(вч.Брик Ю.С.) Дипломом Волинського облуон нагороджений учень 9 класу Лозін Ярослав за зайняте ІІ місце у V літніх юнацьких спортивних іграх Волині з легкої атлетики. Оранська Ю.– учасник обласних змагань з легкої атлетики.

2009-2010н.р.

Школа підготувала 9 призерів районних олімпіад:
Божик Т. (9кл), Когут М. (10кл.), Щерба М. (11кл.) — біологія (вч.КостюкС.В.)
Божик Т.(9кл.), Ягусечко О. (10кл.), Дуда В. (11кл.) --- німецька мова (вч.Шелест Т.Є.),
Шмігель І.(11кл.) — історія (вч.Недбайло С.Ф.),
Саноцька Г.(11кл.) – математика (вч.Жук Л.Д.)
    Два роки поспіль учні нашої школи брали участь у Міжнародному учнівському математичному конкурсі «Кенгуру», (кординатор Жук Л.Д.), Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» (координатор Жук О.Д.) та природничо-інтерактивному конкурсі «Колосок» і показали досить хороші результати.
    Когут М. (10кл., вч.Іванчук Г.М.) – переможець районного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика та учасниця обласного конкурсу.
    За зайняте ІІІ місце у конкурсі малюнків «Щаслива родина – багата Україна» Солодуха Л. та Солодуха Ю. (вч. Біляк О.В.) нагороджені грамотою відділу освіти.

2010-2011 н.р.
- Когут Марія займає ІІ місце у районному мовно-літературному конкурсі ім.Т.Г.Шевченка, Божик Тетяна учениця 10 класу(вчитель Поцілуй З.І.) -- ІІ місце у районному конкурсі читців ім.Т.Г.Шевченка, І місце у районній виставці декоративно-ужиткового мистецтва, присвяченій 20-річчю Незалежності України, займають роботи гуртківців під керівництвом Мазурчук Л.Ю., Романюк Т.О., Біляк О.В., Глум Н.А. Романюк Олег – І місце у виставці-конкурсі «Повір у себе, і в тебе повірять інші» -- грамота Іваничівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У конкурсі «Срібні дзвіночки» учень 1 класу Романюк Олег зайняв ІІІ місце серед дітей молодшої вікової категорії. 2011-2012 н.р. Божик Тетяна займає ІІІ місце у районній олімпіаді з біології (вчитель Костюк С.В.), ІІ місце у районному мовно-літературному конкурсі ім..Т.Г.Шевченка та ІІ місце у районному конкурсі читців, присвяченого дню народження Т.Г.Шевченка (вчитель Поцілуй З.І.) Грамотами відділу освіти нагороджені учні : Мазурчук Олег (вч.Брик Ю.С.) за зайняте І місце зі стрибків у довжину з розбігу на Першості району з легкої атлетики. Недбайло Назарій (вч.Брик Ю.С.) за зайняте ІІ місце з бігу на 100 метрів розбігу на Першості району з легкої атлетики. Міщук Софія (4клас, вч.Недбайло А.П.) — ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови.

2012-2013 н.р.
У конкурі «Срібні дзвіночки» учениця 8 класу Лемешко Катерина (вчитель Крупеніч Г.В.) нагороджена грамотою відділу освіти за зайняте ІІ місце. Шелест Софія (4клас, вч.Карпінська С.М.), Лемешко Катерина (8 клас, вч. Поцілуй Н.В.), Мазурчук Тетяна (11 клас, вч.Мазурчук В.П.) — нагороджені грамотами відділу освіти за активну участь у написанні диктанту, присвяченому Дню української писемності. Команда школи зайняла ІІІ місце зі стрибків у довжину з місця у районному фізкультурно-патріотичному фестивалі «Нащадки козацької слави» серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Диплом відділу освіти отримує учень 10 класу Глум Сергій (вч.Брик Ю.С.) за зайняте ІІІ місце на Першості району з шашок. Грамотою відділу освіти нагороджений учнівський колектив за активну участь у районному конкурсі «Різдвяних вертепів та колядок» Учні школи беруть участь у Всеукраїнських предметних олімпіадах «Олімпус»: З української мови — 13 учнів 5-9 класі З математики —п’ять учнів; З історії — 16 учнів. З німецької мови –16 учнів. У районному конкурсі читців, присвяченому 200 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка відзначена учениця 10 класу Щерба Катерина.

 


31.08.2012 12:43